Rok szkolny 2018/2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Jesteśmy z WAS dumni!

 puchar  Kacper Pacut (klasa 8a) Laureat Wojwódzkiego Konkursu Przedmiotowego (geografia)
nauczyciel przygotowujący mgr Agnieszka Mazur

pucharKacper Pacut (klasa 8a) Laureat Wojwódzkiego Konkursu Przedmiotowego (biologia)
nauczyciel przygotowujący mgr Małgorzata Czyż

Kacper Pacut Kacper Pacut Kacper Pacut

pucharEmilia Truchan (klasa 8a) II miejsce w XVI Konkursie Wiedzy o AIDS "Ręce w górę za profilaktyką AIDS"
nauczyciel przygotowujący mgr Małgorzata Czyż

pucharKacper Pacut (klasa 8a) III miejsce w Miejskim Konkursie  Polonistyczno – Historycznym „Kto Ojczyźnie swej służy, sam sobie służy” 
nauczyciel przygotowujący mgr Joanna Kot

pucharWojciech Głąb, Dawid Machna, Bartosz Sadowski,  Bartosz Sadowski, Wiktor Majewski, Gąciarz Igor,  Galiński Dawid, Kwieciński Dominik, Truchan Piotr III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 
nauczyciel przygotowujący mgr Joanna Rejdych, Gabriela Hajduga

pucharWiktoria Lech (klasa 8a), Adam Bochenek (klasa 8a) III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Młody Technik”
nauczyciel przygotowujący mgr Aleksandra Gorstka

 pucharGabriela Janik, Maria Pluta, Adam Bochenek (klasa 8a), Jakub Jedlecki IImiejsce w Turnieju Szachowym
nauczyciel przygotowujący mgr Ewa Pogoda

 pucharLilianna Pawelec I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Folklor polski”
nauczyciel przygotowujący mgr Bożena Jania

pucharKacper Pacut (klasa 8a) III miejsce w Miejskim Konkursie SP 3 – organizator
nauczyciel przygotowujący mgr Urszula Mlostek

pucharMaja Bednarczyk (klasa 8b), Katarzyna Leśniak (klasa 8b), Mikołaj Mazur (klasa 8b), Konrad Piech (klasa 8a),  Adam Bochenek (klasa 8a) II miejsce w Mistrzostwach Jaworzna w Siłowaniu na Rękę
nauczyciel przygotowujący mgr Łukasz Proksa

pucharLilianna Marzec (klasa 4b) III miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O Złotą Lirę”
nauczyciel przygotowujący mgr Agata Myrlak

pucharLilianna Marzec (klasa 4b) I miejsce w konkursie recytatorskim „Ku pokrzepieniu serc” 
nauczyciel przygotowujący mgr Agata Myrlak

 pucharKacper Pacut (klasa 8a) I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Witam Cię Polsko! – SPAK- Jaworzno 
nauczyciel przygotowujący mgr Urszula Mlostek

pucharKacper Pacut (klasa 8a) I miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy Biblijnej 
nauczyciel przygotowujący mgr Ewa Osetek

pucharDominika Bakiera (klasa 8b) I miejsce w Miejskin Konkursie  Plastycznym „PORTRET JANA III SOBIESKIEGO” 
nauczyciel przygotowujący mgr Ewa Pogoda

 pucharDominika Bakiera (klasa 8b) I miejsce w Miejskin Konkursie  Plastycznym „Świat czterech łap”
nauczyciel przygotowujący mgr Ewa Pogoda

pucharKinga Mlak (klasa 4a) III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo
nauczyciel przygotowujący mgr Łukasz Proksa

pucharLilianna Pawelec (klasa 2a) II miejsce w Miejskin Konkursie  Plastycznym „Świat czterech łap”
nauczyciel przygotowujący mgr Bożena Jania

 pucharAdrianna Toma (klasa 1a) II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym K. Penderecki – „DRZEWA JEGO PASJĄ” 
nauczyciel przygotowujący mgr Agnieszka Pater-Otrębska

pucharJustyna Zawiślak (klasa 4a) III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim 
nauczyciel przygotowujący mgr Magdalena Pietrzak

 pucharOliwier Kowalski (klasa 2b) III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym„SYMBOLE MIASTA JAWORZNA”
nauczyciel przygotowujący mgr Joanna Ciołczyk

pucharWalerij Stanisławski  (klasa 5aIII miejsce w Ogólnopolskim Turniejo Pożarniczym
nauczyciel przygotowujący mgr Beata Potoniec

pucharKacper Pacut  (klasa 8a) III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
nauczyciel przygotowujący mgr Agnieszka Maj

pucharBarbara Gaca (klasa 1b),  Nadia Jędros (klasa 1b), Julia Kozłowska (klasa 1b), Zofia Mączka (klasa 1b), Laura Pietrzyk (klasa 1b) I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki „JAWOREK”
nauczyciel przygotowujący mgr Monika Majewska

 pucharLilianna Pałac (klasa 2a) I miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki „JAWOREK”
nauczyciel przygotowujący mgr Bożena Jania

 pucharDawid Machna (klasa 5a),  Adela Niciarz (klasa 5a) I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Judo
nauczyciel przygotowujący mgr Łukasz Proksa

pucharJan Obrzut (klasa 1b) I miejsce w Miejskim Konkursie „Asy z Pierwszej Klasy” 
nauczyciel przygotowujący mgr Monika Majewska

 pucharMaciej Skrzyński (klasa 7b) III miejsce w Jaworznickim Konkursie  Matematycznym
nauczyciel przygotowujący mgr Krystyna Mamcarz

pucharMaciej Cieśla (klasa 7a), Adam Bochenek (klasa 8a), Norbert Rudnicki (klasa 8a), Konrad Piech  (klasa 8a) III miejsce w Turnieju Sportowym piłki siatkowej chłopców
nauczyciel przygotowujący mgr Joanna Rejdych

 pucharInga Grzeszna (klasa 5a), Maja Stasiowska (klasa 5a), Nikola Lulko (klasa 5a), Maria Jania (klasa 5a), Kinga Wójcik (klasa 5a), Wiktoria Stawarz (klasa 8a) II miejsce w Turnieju Sportowym piłki nożnej dziewcząt
nauczyciel przygotowujący mgr Joanna Rejdych