Zajęcia specjalistyczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE  w roku szkolnym 2017/2018

 Poniedziałek

  • zkk - W.L. - 3C - 7.15 - 8.00 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • zdw klasy 4 - 7 - 8.00 - 8.45 - pani K. Mamcarz - sala 34

  • zkk D.M 3c - 11.45 - 12.30 - pani B. Jania - sala 16

  • zkk S.P. 2A - 11.45 - 12.30 - pani M. Sojka - Hamik - świetlica przy stołówce

  • logopedia - 2a - 12.50 - 13.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • logopedia J.B. - 1b - 12.50 - 13.35 - pani D. Metryka - sala 36

  • logopedia 1b - 12.50 - 13.35 - pani A. Szyszka - Chruścik - sala 16

  • logopedia 1b - 13.50 - 14.35 - pani A. Szyszka - Chruścik - sala 16

  • logopedia 3b - 13.50 - 14.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 2a N.B. - 13.50 - 14.35 - pani D. Metryka - sala 36

  • zkk 2C, 3C, 3A - 14.45 - 15.30 - pani M. Sojka - Hamik - świetlica przy stołówce

  • zkk K.G. 5a - 14.45 - 15.30 - pani E. Pogoda - sala 16

  • zkk 4b F.K. - 14.45 - 15.30 - pani M. Majewska - sala 31

  • logopedia 6b - 14.45 - 15.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

Wtorek

  • zkk 7b D. N. - 7.10 - 7.55 - pani J. Ciołczyk - sala 16

  • zkk 4a, 4b - 8.00 - 8.45 - pani J. Ciołczyk - sala 16

  • zkk A.L. 6a - 8.00 - 8.45 - pani B. Woźniak - sala 4

  • zkk 3b - 8.00 - 8.45 - pani M. Majewska - sala 31

  • rewalidacja E.J. - 8.00 - 8.45 - pan M. Wilczyński - świetlica przy stołówce

  • zdw 1a - 9.50 - 10.35 - pani B. Jania - sala 29

  • zkk J.K. - 9.50 - 10.35 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • zkk J.S. 7a - 10.45 - 11.30 - pani E. Pogoda - sala 16

  • rewalidacja J.W. 2a - 11.45 - 12.30 - pani D. Metryka - sala 32

  • logopedia 3c - 12.50 - 13.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • logopedia 2a - 13.50 - 14.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • socjoterapia 2a, 3a - 13.50 - 13.35 - pani J. Lazur - sala 3

  • zkk 2A, 2B, 2C - 14.45 - 15.30 - pani M. Sojka - Hamik - świetlica przy stołówce

  • logopedia 4b - 14.45 - 15.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 3a K.B. - 14.35 - 15.30 - pani B. Jania - sala 30

  • zkk 5a - 14.35 - 15.30 - pani E. Pogoda - sala 16

  • zkk W.K. 2B - 14.45-15.30 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • zkk D.B. 7b - 15.35 - 16.20 - pani E. pogoda - sala 16

Środa

  • zkk M.F. 2B - 7.15 - 8.00 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce
  • zkk 6a, 6b - 8.00 - 8.45 - pani B. Woźniak - sala 4

  • loogopedia 4b - 8.00 - 8.45 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 2a - 8.00 - 8.45 - pani I. Wilczyńska - sala 32

  • zdw 3a, 3b, 3c - 8.00 - 8.45 - pani B. Brzóska - sala 18

  • zdw j. polski 4b, 5b - 8.00 - 8.45 - pani I. Wronkowska - sala 38

  • zkk 3b - 8.00 - 8.45 - pani M. Majewska - sala 31

  • logopedia 1a - 8.55 - 9.40 - pani A. Szyszka - Chruścik - sala 16

  • logopedia 1a - 9.50 - 10.35 - pani A. Szyszka - Chruścik - sala 16

  • logopedia 1a - 9.50 - 10.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • logopedia W. S. - 9.50 - 10.35 - pani D. Metryka - sala 3

  • logopedia 1b - 11.45 - 12.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 1b - 11.45 - 12.30 - pani E. Pogoda - sala 16

  • logopedia 2a - 11.45 - 12.30 - pani M. Dzierwa - Soska - sala 36

  • rewalidacja J.W - 12.30 - 13.30 - pani D. Metryka - sala 32

  • zkk 3a - 12.50 - 13.35 - pani E. Pogoda - sala 16

  • logopedia 3a - 12.50 - 13.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • logopedia 3b, 3c - 13.50 - 14.35 - pani M. Kuczmaszewsla - sala 29

  • logopedia 1b W.Z. - 13.50 - 14.35 - pani M. Dzierwa - Soska - sala 36

  • zkk A.B. 3c - 13.50 - 14.35 - pani E. Pogoda - sala 16

  • logopedia 6b - 14.45 - 15.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk M.W. 3B - 14.45 - 15.30 - pani M. Grzegorczyk - sala 37

Czwartek

  • zkk A.K. 7a - 8.00 - 8.45 - pani E. Pogoda - sala 16

  • zkk 3c W. Z.- 8.00 - 8.45 - pani J. Ciołczyk - sala 7

  • zkk 5b - 8.00 - 8.45 - pani I. Wilczyńska - sala 32

  • zdw matematyka - 8.00 - 8.45 - pani B. Woźniak - sala 35

  • zkk G.Z. 3A - 8.55 - 9.40 - pani M. Sojka - Hamik - świetlica przy stołówce

  • zkk O.M. 4b - 8.55 - 9.40 - pani E. Pogoda - sala 16

  • logopedia 7a J.S. - 9.20 - 10.05 - pani D. Metryka - sala 36

  • zkk Sz.B. 2C - 12.50 - 13.35 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • rewalidacja 2C - 13.50 - 14.35 - pani J. Lazur - sala 3

  • zkk Sz. G. 2a - 13.50 - 14.45 - pani I. Wilczyńska - sala 32

  • rewalidacja - 13.50 - 14.35 - pani J. Lazur - sala 3

  • zdw j. polski 4a, 5a - 14.45 - 15.30 - pani J. Kot - sala 24

  • rewalidacja - 14.45 - 15.30 - pan M. Wilczyński

  • socjoterapia - klasy 4 - 7 - 14.50 - 15.35 - pani J. Lazur - sala 8

  • logopedia 3a - 14.45 - 15.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk Sz.G. 3B - 14.45 - 15.30 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • zkk P.K. 7a - 15.35 - 16.20 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  Piątek

  • zkk M. W. 3B - 7.10 - 7.55 - pani M. Grzegorczyk - sala 37

  • rewalidacja - 7.55 - 8.45 - pani J. Lazur - sala 3

  • zkk 1a - 8.55 - 9.40 - pani D. Metryka

  • logopedia 3b - 12.50 - 13.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 3c M. F. - 12.50 - 13.35 - pani j. Ciołczyk- sala 16

  • logopedia 4a - 13.50 -14.35 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29

  • zkk 6a - 13.50 - 14.35 - pani E. Pogoda - sala 16

  • zkk 2A, 3B, 3C - 14.45 - 15.30 - pani M. Zając - świetlica przy stołówce

  • logopedia 6a, 7a, 7b - 14.45 - 15.30 - pani M. Kuczmaszewska - sala 29