Zajęcia specjalistyczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE  w roku szkolnym 2018/2019

 Poniedziałek

  • ZKK - 8a - A.K. - 8.00 - 8.45 - pani Iwona Wilczyńska - sala 32
  • Logopedia 2a - 12.50 - 13.35 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 29
  • ZKK 4b - M.P. - 12.50 - 13.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • ZKK 3a - Sz.G. - 12.50 - 13.35 - pani Joanna Ciołczyk - sala 32
  • ZKK 5b - A.Z. - 12.50 - 13.35 - pani Monika Majewska - sala 31
  • ZKK 5b - O.M. - 13.50 - 14.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 4a,4c - M.L., K.K. - 13.50 - 14.35 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 29
  • Logopedia 8a - J.S. - 14.45 - 15.30 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 8b - D.B. - 14.45 - 15.30 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne - 4 - 3 gim. - 15.35 - 16.20 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 8a, 3A - A.K., M.C., P.S. - 15.35 - 16.20 - pani Agnieszka Mazur - sala 29

Wtorek

  • ZKK 3b - M.F. - 7.10 - 7.55 - pani Magdalena Grzegorczyk - sala 37
  • ZKK 5b, 6b - Cz. G., Z.G., W.J. - 7.10 - 7.55 - pani Krystyna Mamcarz - sala 34
  • ZKK 4b - J.L., M.O., N.J. - pani Monika Majewska - 8.00 - 8.45 - sala 31
  • ZKK 4c - M.D. - 8.00 - 8.45 - pani Agnieszka Pater - Obrębska - sala 9
  • ZKK 8a - P.K. - 8.00 - 8.45 - pani Iwona Wilczyńska - sala 32
  • ZKK 8b - W.K. - 8.00 - 8.45 - pani Barbara Kęsik - Zdybel - sala 16
  • ZKK 3c - Sz. B. - 8.00 - 8.45 - pani Magdalena Grzegorczyk - sala 37
  • ZDW 1a,b,c - 8.00 - 8.45 - pani Bożena Jania - sala 30
  • Logopedia 3a - N.B. - 12.50 - 13.35 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 6a - B.B. - 12.50 - 13.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 2b - 12.50 - 13.35 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 17
  • ZKK 6a - K.G. - 13.50 - 14.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 2a - 13.50 - 14.35 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 17
  • Logopedia 2b - W.Z. - 13.50 - 14.35 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • Zajęcia rewalidacyjne - A.D. - 14.45 - 15.30 - pani Barbara Kęsik - Zdybel - sala 7
  • Logopedia 4b - J.G., J.N., M.P. - 14.45 - 15.30 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 17
  • ZKK 7a - A.L. - 14.45 - 15.30 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 4c - D.M. - 14.45 - 15.30 - pani Agnieszka Mazur - sala 29

Środa

  • ZKK 7a,b - Sz. M., M.J., W.M. - 7.10 - 7.55 - pani Krystyna Mamcarz - sala 34
  • ZKK 2b - B.J, G.D., O.Ł., L.W., Z.W. - 8.00 - 8.45 - pani Joanna Ciołczyk - sala 17
  • ZKK 4c - A.B. - 9.00 - 8.45 - pani Iwona Wilczyńska - sala 32
  • ZKK 5a - Sz. P. - 8.00 - 8.45 - pani Magdalena Grzegorczyk - sala 37
  • Logopedia 5a - D.S. - 8.00 - 8.45 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 29
  • Logopedia 1c - F.N. - 8.00 - 8.45 - pani Monika Dzierwa - Soska - gabinet pedagoga
  • Zajęcia rewalidacyjne - J.W. - 11.45 - 12.30 - pani Janina Lazur - sala 3
  • ZKK 4c - K.B. - 12.50 - 13.35 - pani Monika Sojka - Hamik - sala 25
  • ZKK 4c - N.W. - 12.50 - 13.35 - pani Agnieszka Pater - Obrębska - sala 9
  • ZKK 6a - M.J. - 12.50 - 13.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • ZKK 4a,b - B. Sz., C.M., M.L., M.J, U.F. - 13.50 - 14.35 - pani Monika Majewska - sala 31
  • ZKK 3a - N.B. - 13.50 - 14.35 - pani Joanna Ciołczyk - sala 17
  • ZKK 4c - A.Z. - 13.50 - 14.35 - pani Agnieszka Pater - Obrębska - sala 9
  • ZKK 7a - J.B. - 13.50 - 14.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • ZKK 3A - P.S. - 13.50 - 14.35 - pani Monika Sojka - Hamik - sala 7
  • Logopedia 6a - K.G. - 13.50 - 14.35 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 7a - W.B. - 14.35 - 15.30 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Zajęcia rewalidacyjne - D.R. - pani Dominika Ratajczyk - 15.35 - 16.20 - sala 16

Czwartek

  • ZKK 8a - J.S. - 8.00 - 8.45 - pani Agnieszka Pater - Obrębska - sala 9
  • Logopedia 2a - 8.00 - 8.45 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 16
  • Logopedia 4a - M.C. - 8.00 - 8.45 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZDW 2a,b - 8.00 - 8.45 - pani Bożena Jania - sala 30
  • Logopedia 1b - Z.P. - 8.00 - 8.45 - pani Monika Dzierwa - Soska - gabinet pedagoga
  • ZKK 4a - SZ.B. - 8.00 - 8.45 - pani Joanna Ciołczyk - sala 31
  • Logopedia 3a - J.W., J.A. - 11.45 - 12.30 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • Logopedia 1c - Ib. - 12.50 - 13.35 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 3a - O.P. - 12.50 - 13.35 - pani Joanna Ciołczyk - sala 16
  • Logopedia 5b - 13.50 - 14.35 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 16
  • Logopedia 2b - J.B. - 13.50 - 14.35 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne - 13.50 - 14.35 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 7b - P.C. - 14.35 - 15.30 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 5b - F.K. - 14.35 - 15.30 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • ZKK 7a, 8b - 14.35 - 15.30 - pani Krystyna Mamcarz - sala 34

  Piątek

  • ZKK 8b - D.N. - 7.00 - 7.45 - pani Monika Majewska - sala 4
  • ZKK 3A,B,C - J.M., M.M., A.CZ., E.K., A.B. - 7.10 - 7.55 - pani Magdalena Grzegorczyk - sala 37
  • ZKK 5b - O.M. - 8.00 - 8.45 - pani Dominika Ratajczyk - sala 16
  • Logopedia 5b - 8.00 - 8.45 - pani Marta Kuczmaszewska - sala 29
  • Logopedia 4b - M.Cz. - 8.00 - 8.45 - pani Agnieszka Mazur - sala 29
  • ZKK 2a - W.S., N.A., W.B. - 10.45 - 11.30 - pani Bożena Jania - sala 30
  • Zajęcia rewalidacyjne - 11.45 - 12.30 - pani Janina Lazur - sala 3
  • ZKK 4c - M.F. - 12.50 - 13.35 - pani Agnieszka Pater - Obrębska - sala 9