Zajęcia dodatkowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAJĘCIA DODATKOWE  w roku szkolnym 2017/2018

 Poniedziałek

  • Koło czytelnicze – U. Kozub – 7.30-8.00 - biblioteka
  • Koło matematyczne 3b – M. Majewska – 12.50-13.35 - 31
  • Pomoc w nauce (O.W) – D. Metryka – 14.30-15.15 - 36
  • Koło komputerowe 4-6 – B. Woźniak - 14.40-15.20 - 4
  • Pomoc w nauce informatyka 7ab, 3ABC – M. Figiel - 14.45- 15.30 - 28
  • Pomoc w nauce (gim) – J. Polowiec – 14.45-15.30 - 22
  • Pomoc w nauce fizyka 7, gim – M. Romańska – 14.45-15.30 - 14
  • Pomoc w nauce j. polski 2B,3B – A. Myrlak – 14.45-15.30 - 24
  • Pomoc w nauce j. angielski – M. Michalik - 14.45 –15.30 - 12
  • Koło plastyczne 4-7 – E. Pogoda – 15.35-16.20 - 11
  • Pomoc w nauce j. francuski (ostatni pon. miesiąca) – M. Kopczak - 15.35-16.20 - 25
  • Koło artystyczno-religijne 4-7 – E. Osetek – 15.45-16.30 -16

 

Wtorek

  • Pomoc w nauce fizyka/chemia – A. Dzierwa-Jaromin – 7.00-7.45 - 14
  • Pomoc w nauce matematyka – M. Grzegorczyk - 7.15- 8.00 - 37
  • Koło czytelnicze – U. Kozub – 7.30-8.00 - biblioteka
  • Koło przyrodnicze 5-6 – A. Maj – 8.00-8.45 - 8
  • Choreoterapia – A. Pater- Otrębska - 8.00- 8.45 - Sala lust.
  • Koło taneczne – M. Chudy – 8.00-8.45 - hol
  • Pomoc w nauce j. polski - I. Wronkowska – 8.00-8.45 - 37
  • Pomoc w nauce 4-7 – U. Mlostek – 8.00-8.45 - 33
  • Zajęcia zdrow.-ruchowe 1b – J.Rejdych – 8.55-9.40 - Sala gim.
  • Koło plastyczne 1-3 – B. Jania – 12.50-13.35 -17
  • Koło plastyczne 1-3 – B. Jania - 13.50- 14.35 - 17
  • Potyczki z j. polskim – I. Wronkowska – 13.45-14.30 - 38
  • Koło szachowe – H. Sienko – 13.50-14.35 - 8
  • Koło j. angielskiego 5,6,7 – B. Abram – 14.40-15.25 - 20
  • Trening funkcjonalny – A. Majer - 14.45- 15.30 - Sala lustrz.
  • Pomoc w nauce przyroda 4 a,b – B. Wartalska – 14.45-15.30 - 42
  • Pomoc w nauce – j. angielski 5,6,7, - B. Abram – 15.30-16.15 - 20
  • Koło hafciarskie – M. Zając – 15.30-16.15 - świetlica
  • Koło matematyczne1 – J. Ciołczyk – 15.35-16.20 - 11
  • Koło j. angielskiego 3a,b,c – M. Kuczmaszewska – 15.35-16.20 - 29
  • Pomoc w nauce 1b – B. Jania - 15.35- 16.20 - 30
  • SKS -piłka siatkowa – M. Sojka-Hamik - 15.45- 16.45 - Sala gim.

Środa

  • Pomoc w nauce biologia – B. Wartalska - 7.00- 7.45 - 42
  • Pomoc w nauce j. polski 6a,7a – J. Kot - 8.00- 8.45 - 8
  • Koło teatralne 3a – M. Chudy – 12.50-13.35 -18
  • Koło komputerowe3 – M. Majewska – 12.50-13.35 - 4
  • Fitness dla dziewcząt – A. Byrczek – 13.50-14.25 – s.lust.
  • Gry i zabawy ogólnorozwojowe1 – B. Potoniec – 14.35-15.20 - hol
  • SKS 4-6 – G. Hajduga – 14.45-15.45 - s.gim.
  • Koło gitarowe 5-7 – M. Wilczyński – 14.45-15.30 - świetlica
  • Pomoc w nauce matematyka – M. Hajduga – 14.40-15.25 - 35
  • Koło rozwijające kreatywność mat-log – A. Maj – 14.40-15.25 - 8
  • Koło artystyczne-haft – A. Gorstka – 15.00-16.00 - 40
  • Pomoc w nauce biologia/chemia – M. Czyż – 15.30-16.15 - 42
  • Pomoc w nauce 5-7 – A. Maj – 15.35-16.20 – 8

Czwartek

  • Pomoc w nauce j. polski – M. Pietrzak - 7.00- 7.45 - 39
  • Koło taneczne3 – B. Kwiatkowska, B. Węgrzyn – 8.00-8-45 - hol
  • Gry i zabawy matematyczne3 – B. Brzóska – 8.00-8.45 - 18
  • Pomoc w nauce (A.B) – D. Metryka – 8.00-8.45 - 36
  • Koło rozwijające kreatywność mat-log – A. Maj – 8.00-8.45 - 8
  • Ćwiczenia w czytaniu – M. Dzierwa-Soska – 13.50-14.35 - 36
  • Zajęcia zdrowotno-ruchowe – J. Rejdych – 13.50-14.35 - hol
  • Koło matematyczne 3a – M. Chudy – 13.50-14.35 - 18
  • Sporty siłowe 2,3 gim – Ł. Proksa – 14.45-15.30 - siłownia
  • Koło modelarskie 4-7 – E. Pogoda – 15.00-15.45 - 20
  • Pomoc w nauce j. angielski - R. Wołoch-Grabowska – 14.45-15.30 - 25
  • Pomoc w nauce geografia ( co 2 tyg.) - D. Sadzyńska - 14.45- 15.30 - 38
  • Z książką za pan brat – I. Wilczyńska - 14.45- 15.30 - 32
  • Pomoc w nauce z j. niemiecki – M. Unold – 15.30-16.15 - 12
  • SKS 4-7 – G. Hajduga – 15.30-16.30 – s. gim.
  • Warsztat umiejętności społ. - J. Lazur – 15.35-16.20 – gab. dorad.

 

  Piątek

  • Koło wspinaczkowe – G. Tucki - 7.10- 7.55 - Sala gim.
  • Pomoc w nauce matematyka – K. Mamcarz - 8.00- 8.45 - 34
  • Pomoc w nauce 1b – J. Ciołczyk - 8.55- 9.40 - 16
  • Wolontariat Małych 3a,3c – J. Lazur – 12.50-13.35 - 17
  • Koło literackie 3a – M. Chudy – 12.50-13.35 - 18
  • Koło teatralne ( co 2 tyg.) - J. Kot - 14.40- 15.20 - 24/hol
  • Praca z uczniem zdolnym – J. Kot - 14.40- 15.20 - 24
  • Koło CARITAS - H. Sienko  - spotkania odbywać się wg potrzeb