Zajęcia dodatkowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

ZAJĘCIA DODATKOWE  w roku szkolnym 2017/2018

 Poniedziałek

  • Koło czytelnicze – U. Kozub – 7.30-8.00 – biblioteka

  • Pomoc w nauce matematyka – K. Mamcarz - 8.55- 9.40 - 34

  • Koło matematyczne 3b – M. Majewska – 12.50-13.35 – 31

  • Zajęcia zdrowotno.-ruchowe 1-3 – J.Rejdych – 12.50-13.35 - hol

  • Pomoc w nauce (O.W) – D. Metryka – 14.30-15.15 - 36

  • Koło komputerowe 4-6 – B. Woźniak - 14.40-15.20 - 4

  • Pomoc w nauce informatyka 7, gim – M. Figiel - 14.45- 15.30 - 28

  • Pomoc w nauce (gim) – J. Polowiec – 14.45-15.30 - 22

  • Pomoc w nauce fizyka 7, gim – M. Romańska – 14.45-15.30 - 14

  • Pomoc w nauce j. polski 2B,3B – A. Myrlak – 14.45-15.30 – 24

  • Koło dyskusyjne 3C (co 2 tyg) – M. Pietrzak - 14.45-15.30 – 39

  • Pomoc w nauce j. angielski – M. Michalik – 15.00 –15.45 - 12

  • Koło plastyczne 4-7 – E. Pogoda – 15.35-16.35 - 11

  • Pomoc w nauce j. francuski (ostatni pon. miesiąca) – M. Kopczak - 15.35-16.20 - 25

  • Koło artystyczno-religijne 4-7 – E. Osetek – 15.45-16.30 -16

Wtorek

  • Pomoc w nauce fizyka/chemia – A. Dzierwa-Jaromin – 7.00-7.45 - 14

  • Pomoc w nauce matematyka – M. Grzegorczyk - 7.10- 7.55 - 37

  • Koło czytelnicze – U. Kozub – 7.30-8.00 – biblioteka

  • Pomoc w nauce matematyka 4a (co 2 tyg) – M. Grzegorczyk – 8.00- 8.45 - 37

  • Koło taneczne – M. Chudy – 8.00-8.45 - hol

  • Pomoc w nauce j. polski - I. Wronkowska – 8.00-8.45 -

  • Zajęcia zdrowotno.-ruchowe 1a – J.Rejdych – 8.55-9.40 – sala gim.

  • Pomoc w nauce 1b – J. Ciołczyk – 12.50- 13.35 – 22

  • Potyczki z j. polskim – I. Wronkowska – 13.45-14.30 – 38

  • Koło matematyczne kl.1b – J. Ciołczyk – 13.50-14.35 – 22

  • Koło j. angielskiego 5,6,7 – B. Abram – 14.45-15.30 – 20

  • Trening funkcjonalny – A. Majer - 14.45- 15.30 - Sala lustrz.

  • Pomoc w nauce przyroda 4a,b – B. Wartalska – 14.45-15.30 - 42

  • Pomoc w nauce – j. angielski 5,6,7, - B. Abram – 15.35-16.20 – 20

  • Koło j. angielskiego 3a,b,c – M. Kuczmaszewska – 15.35-16.20 – 29

  • SKS -piłka siatkowa – M. Sojka-Hamik - 15.30- 16.30 - Sala gim.

Środa

  • Choreoterapia – A. Pater- Otrębska - 8.00- 8.45 – 17

  • Pomoc w nauce j. polski 6a,7a – J. Kot - 8.00- 8.45 – 8

  • Pomoc w nauce 5-7 – A. Maj – 8.00-8.45 – 14

  • Koło teatralne 3a – M. Chudy – 12.50-13.35 -18

  • Koło komputerowe kl.3 – M. Majewska – 12.50-13.35 - 4

  • Pomoc w nauce 2A – A. Byrczek – 13.50-14.35 – swietlica

  • Pomoc w nauce geografia - U. Siedlińska - 13.50- 14.35 - 38

  • Gry i zabawy ogólnorozwojowe kl.1 – B. Potoniec – 14.05-14.50 - hol

  • SKS 4-6 – G. Hajduga – 14.45-15.35 – s.gim.

  • Koło sportowe – G. Hajduga – 15.35-16.10 – s. gim.

  • Koło gitarowe 5-7 – M. Wilczyński – 14.45-15.30 – świetlica

  • Koło artystyczne 1-3 – B. Jania – 14.45-15.30 -30

  • Pomoc w nauce matematyka – M. Hajduga – 14.40-15.25 - 35

  • Koło rozwijające kreatywność mat-log kl. 4a – A. Maj – 14.45-15.30 - 8

  • Koło artystyczne-haft – A. Gorstka – 15.00-16.00 - 40

  • Pomoc w nauce biologia/chemia – M. Czyż – 15.30-16.15 – 42

  • Koło przyrodnicze 5-6 – A. Maj – 15.35-16.20 - 8

  • Pomoc w nauce 5-7 – U. Mlostek – 15.35-16.20 -

Czwartek

  • Pomoc w nauce j. polski – M. Pietrzak - 7.15- 8.00 - 39

  • Koło taneczne kl.3 – B. Kwiatkowska, B. Węgrzyn – 8.00-8-45 - hol

  • Gry i zabawy matematyczne kl.3 – B. Brzóska – 8.00-8.45 - 18

  • Pomoc w nauce (A.B) – D. Metryka – 8.00-8.45 - 36

  • Koło rozwijające kreatywność mat-log kl. 7– A. Maj – 8.00-8.45 – 8

  • Pomoc w nauce 1b – B. Jania - 11.45- 12.30 - 17

  • Ćwiczenia w czytaniu – M. Dzierwa-Soska – 13.50-14.35 – 36

  • Koło muzyczne 3a – M. Chudy – 13.50-14.35 - 18

  • Sporty siłowe – Ł. Proksa – 14.45-15.30 - siłownia

  • Koło modelarskie – E. Pogoda – 15.00-16.00 - 16

  • Pomoc w nauce j. angielski kl. 4 - R. Wołoch-Grabowska – 14.45-15.30 - 25

  • Z książką za pan brat – I. Wilczyńska - 14.45- 15.30 – 32

  • Pomoc w nauce j. angielski kl. gim - R. Wołoch-Grabowska – 15.30-16,15 - 25

  • Pomoc w nauce z j. niemiecki – M. Unold – 15.30-16.15 - 12

  • Warsztat umiejętności społ. - J. Lazur – 15.35-16.20 – gab. dorad.

  Piątek

  • Koło wspinaczkowe – G. Tucki - 7.10- 7.55 - Sala gim.

  • Pomoc w nauce biologia – B. Wartalska - 7.15- 7.55 – 42

  • Pomoc w nauce matematyka 2B,C – M. Grzegorczyk – 8.00- 8.45 - ś

  • Wolontariat Małych 3a,3c – J. Lazur – 12.50-13.35 - 17

  • Koło literackie 3a – M. Chudy – 12.50-13.35 – 18

  • SKS – G. Hajduga – 14.45-15.35 – s.gim.

  • Koło teatralne ( co 2 tyg.) - J. Kot - 14.40- 15.20 – 24/ho