Grono pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

GRONO PEDAGOGICZNE rok szkolny 2019/2020

Dyrektor – mgr Jadwiga Szwed

Wicedyrektor - mgr Agata Myrlak

Wychowawca 1a – mgr Agnieszka Maj

wychowawca 1b - mgr Beata Brzóska

Wychowawca 1c - mgr Agnieszka Byrczek

Wychowawca 2a – mgr Agnieszka Pater-Otrębska

wychowawca 2b - mgr Monika Majewska

Wychowawca 2c - mgr Ewa Pogoda

Wychowawca 3a – mgr Bożena Jania

Wychowawca 3b – mgr Joanna Ciołczyk

Wychowawca 4a – mgr Maria Hajduga

Wychowawca 5a – mgrJolanta Polowiec 

Wychowawca 5b – mgr Maja Michalik

Wychowawca 5c – mgr Renata Wołoch-Grabowska

Wychowawca 6a – mgr Joanna Rejdych

Wychowawca 6b – mgr Beata Wartalska

Wychowawca 7a – mgr Urszula Mlostek

Wychowawca 7b – mgr Beata Abram

Wychowawca 8a - mgr Beata Woźniak

Wychowawca 8b - mgr Krystyna Mamcarz

 

Język polski:

  • mgr Joanna Kot
  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Agata Myrlak
  • mgr Magdalena Pietrzak

Zajęcia rozwijające kreatywność literacką: 

  • mgr Joanna Kot
  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Agata Myrlak
  • mgr Magdalena Pietrzak

Zajęcia z języka polskiego dla powracających z zagranicy:

  • mgr  Agnieszka Pater-Otrębska

Język angielski:

  • mgr Beata Abram
  • mgr Maja Michalik
  • mgr Renata Wołoch - Grabowska

Język niemiecki - mgr Anna Marcela

Matematyka:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Maria Hajduga
  • mgr Agnieszka Maj

Zajęcia rozwijające kreatywność logiczną i matematyczną:

  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Maria Hajduga
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Beata Woźniak

Zajęcia rozwijające kreatywność matematyczno-przyrodniczą:

  • mgr Agnieszka Maj

Przyroda:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Biologia:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Geografia:

  • mgr Agnieszka Mazur

Chemia:

  • mgr Małgorzata Czyż

Fizyka:

  • mgr Marta Romańska

Wychowanie do życia w rodzinie: 

  • mgr Beata Wartalska

Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Urszula Mlostek
  • mgr Jolanta Polowiec

Informatyka, edukacja informatyczna:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Urszula Mlostek
  • mgr Mariola Figiel
  • mgr Monika Majewska

Zajęcia artystyczne, zajęcia rozwijające kreatywność artystyczną:

  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Bożena Jania
  • mgr Agata Myrlak

Plastyka:

  • mgr Ewa Pogoda

Muzyka:

  • mgr Alina Musiał
  • mgr Grażyna Prokop

Technika: 

  • mgr Mariola Figiel

Edukacja dla bezpieczeństwa: 

  • mgr Mariola Figiel

Religia:

  • mgr Ewa Osetek
  • mgr Hanna Sienko

Wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w oddziale sportowym:

  • mgr Joanna Rejdych
  • mgr Gabriela Hajduga
  • mgr Monika Sojka - Hamik
  • mgr Łukasz Proksa
  • mgr Grzegorz Tucki
  • mgr Arkadiusz Majer

Zajęcia usprawniające motorykę:

  • mgr Gabriela Hajduga

Zajęcia szachowe:

  • mgr Joanna Ciołczyk
  • mgr Ewa Pogoda

Świetlica:  

  • mgr Beata Potoniec (opiekun świetlicy górnej)
  • mgr Jadwiga Szwed
  • mgr Monika Kopczak (opiekun świetlicy dolnej)
  • mgr Jolanta Polowiec
  • mgr Magdalena Pietrzak
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Gabriela Hajduga

Pedagog:

  • mgr Dorota Metryka
  • mgr Monika Dzierwa - Soska

Biblioteka:

  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Barbara Kwiatkowska

Logopedia:

  • mgr Agnieszka Mazur
  • mgr Monika Dzierwa-Soska

Zajęcia rewalidacyjne:

  • mgr Iwona Wronkowska

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, zajęcia rozwijające umiejętności społeczne:

  • mgr Dorota Metryka

Doradztwo zawodowe:

  • mgr Aleksandra Gorstka

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, w tym komunikacyjne: 

  • mgr Agnieszka Byrczek

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:

  • mgr Monika Sojka - Hamik
  • mgr Magdalena Pietrzak
  • mgr  Agnieszka Pater-Otrębska
  • mgr Monika Majewska
  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Barbara Kwiatkowska
  • mgr Beata Brzóska
  • mgr Bożena Jania
  • mgr Joanna Ciołczyk