Grono pedagogiczne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

GRONO PEDAGOGICZNE rok szkolny 2017/2018

Dyrektor – mgr Jadwiga Szwed

Wicedyrektor – mgr Małgorzata Chudy

Wicedyrektor - mgr Agata Myrlak

Wychowawca 1a – mgr Agnieszka Pater-Otrębska

wychowawca 1b - mgr Monika Majewska

Wychowawca 1c - mgr Ewa Pogoda

Wychowawca 2a – mgr Bożena Jania

Wychowawca 2b – mgr Joanna Ciołczyk

Wychowawca 3a – mgr Iwona Wilczyńska

Wychowawca 4a – mgr JJolanta Polowiec

Wychowawca 4b – mgr Maja Michalik

Wychowawca 4c – mgr Marta Kuczmaszewska

Wychowawca 5a – mgr Joanna Rejdych

Wychowawca 5b – mgr Beata Wartalska

Wychowawca 6a – mgr Joanna Kot

Wychowawca 6b – mgr Beata Abram

Wychowawca 7a - mgr Beata Woźniak

Wychowawca 7b - mgr Krystyna Mamcarz

Wychowawca 8a - mgr Agnieszka Maj

Wychowawca 8b - mgr Iwona Wronkowska

Klasy gimnazjalne:

Wychowawca 3a - mgr Maria Hajduga

Wychowawca 3b - mgr Arkadiusz Majer

Wychowawca 3c - mgr Magdalena Grzegorczyk

Język polski:

  • mgr Joanna Kot
  • mgr Iwona Wronkowska
  • mgr Agata Myrlak
  • mgr Magdalena Pietrzak

Język angielski:

  • mgr Beata Abram
  • mgr Marta Kuczmaszewska
  • mgr Maja Michalik
  • mgr Renata Wołoch - Grabowska

Język niemiecki - dr Małgorzata Unold

Język francuski - mgr Monika Kopczak

Matematyka:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Krystyna Mamcarz
  • mgr Magdalena Grzegorczyk
  • mgr Maria Hajduga
  • mgr Agnieszka Maj

 

Zajęcia rozwijające kreatywność logiczną - mgr Agnieszka Maj

Przyroda:

  • mgr Agnieszka Maj
  • mgr Beata Wartalska

Biologia:

  • mgr Małgorzata Czyż
  • mgr Beata Wartalska

Geografia - mgr Agnieszka Mazur

Chemia:

  • mgr Anna Dzierwa - Jaromin
  • mgr Małgorzata Czyż

Fizyka:

  • mgr Anna Dzierwa - Jaromin
  • mgr Marta Romańska

Wychowanie do życia w rodzinie - mgr Beata Wartalska

Historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Urszula Mlostek
  • mgr Jolanta Polowiec

Zajęcia komputerowe, edukacja informatyczna, informatyka:

  • mgr Beata Woźniak
  • mgr Urszula Mlostek
  • mgr Mariola Figiel
  • mgr Monika Majewska

Plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia rozwijające kreatywność artystyczną:

  • mgr Ewa Pogoda
  • mgr Małgorzata Zając
  • mgr Bożena Jania

Muzyka 

  • mgr Krystyna Malara
  • mgr Grażyna Prokop

Zajęcia techniczne, technika – mgr Mariola Figiel

Religia:

  • mgr Janina Lazur (doradca metodyczny z religii)
  • mgr Ewa Osetek
  • mgr Mariusz Dydak
  • mgr Hanna Sienko

Wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w oddziale sportowym:

  • mgr Joanna Rejdych
  • mgr Gabriela Hajduga
  • mgr Monika Sojka - Hamik
  • mgr Łukasz Proksa
  • mgr Grzegorz Tucki
  • mgr Arkadiusz Majer

Świetlica:  

  • mgr Beata Potoniec (opiekun świetlicy górnej)
  • mgr Jadwiga Szwed
  • mgr Monika Kopczak (opiekun świetlicy dolnej)
  • mgr Barbara Kwiatkowska
  • mgr Małgorzata Chudy
  • Barbara Węgrzyn
  • mgr Małgorzata Unold

Pedagog:

  • mgr Maja Michalik
  • mgr Monika Dzierwa - Soska

Biblioteka:

  • mgr Barbara Węgrzyn
  • mgr Barbara Kwiatkowska

Logopedia:

  • mgr Marta Kuczmaszewska
  • mgr Agnieszka Mazur
  • mgr Monika Dzierwa-Soska

Zajęcia rewalidacyjne:

  • mgr Barbara Kęsik - Zdybel

Nauczyciel wspomagający (kształcenie specjalne) 

  • mgr Agnieszka Byrczek
  • mgr Urszula Kozub

Doradztwo zawodowe - mgr Aleksandra Gorstka

Zajęcia socjoterapeutyczne - mgr Dominika Ratajczyk