Człowiek - jest to rzecz święta, której  nikomu krzywdzić nie wolno.

Wyjąwszy krzywdy bliźniego, wolno każdemu czynić, co chce."

Stefan Żeromski

AKTUALNOŚCI:

REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ na rok szkolny 2019/2020

BEZPIECZNE FERIE

Państwowa Inspekcja Sanitarna

DARMOWE PRZEJAZDY KOLEJĄ W OKRESIE FERII ZIMOWYCH

JADŁOSPIS( 4.02 - 8.02.2019 r.)

• WTOREK: Zupa krem szparagowy z płatkami , ziemniaki, kotlet mielony, kapusta zasmażana , kompot wieloowocowy, herbatniki.
    • ŚRODA: Zupa jarzynowa z kaszą kus-kus, makaron z białym serem i sałatką owocową, sok jabłkowy.
    • CZWARTEK: Zupa rosół z tartym ciastem, ryż, filet z kurczaka w sosie śmietanowym, surówka wielowarzywna z z ogórka kiszonego, kompot wieloowocowy.
    • PIĄTEK: Zupa barszcz czerwony z makaronem łazanką, ziemniaki, ryba po grecku, sok pomarańczowy, soczek.

PROJEKT GIMNAZJALNY!!!

Uczniowie klas drugich cały czas realizują projekt gimnazjalny, który w tym roku jest projektem o charakterze bardzo praktycznym. Zmiany wzdłuż budynku szkoły, gdzie gimnazjaliści „tworzą” swoją grządkę powoli, powoli stają się widoczne. Zapraszamy na stronę projektu, gdzie znajdziecie więcej informacji o projekcie i o pracach, które powstały w czasie jego realizacji. Prosimy o lajkowanie strony, udostępnianie i zapraszanie znajomych do polubienia strony projektu :)