Człowiek - jest to rzecz święta, której  nikomu krzywdzić nie wolno.

Wyjąwszy krzywdy bliźniego, wolno każdemu czynić, co chce."

Stefan Żeromski

AKTUALNOŚCI:

Kochani Rodzice i Uczniowie

zaczynamy kształcenie na odległość, to bardzo trudna sztuka, której będziemy się wspólnie uczyć. Proszę nas nie oceniać zbyt krytycznie i nie interpretować naszych propozycji nauczania w kategorii "wiem wszystko", a raczej "stale poszukuję nowych rozwiązań".

Pomoc Państwa Rodziców w tym trudnym czasie będzie nieoceniona, dlatego wspólnie pokonujmy trudności i poprawiajmy błędy. Nade wszystko dbajmy    o  zdrowie swoje i najbliższych.

Uczniów proszę o aktywność i systematyczność w kontaktach z nauczycielami, posłuszeństwo wobec rodziców, którzy w tym trudnym czasie pełnią wiele, różnych ról. Zaufajcie dorosłym i przestrzegajcie koniecznych zasad.

Nie zapominajcie o uśmiechu oraz znanych Wam zaczarowanych słowach "Proszę, Dziękuję, Przepraszam, Kocham Cię"

Informacja o sposobie i trybie realizacji zadań szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania

UWAGA! Rekrutacja uczniów klas pierwszych!

Informacja o terminie i sposobie wywieszenia list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas pierwszych szkół podstawowych oraz o sposobie potwierdzania przez rodziców woli przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej.

Termin podania do publicznej wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas pierwszych szkół podstawowych:
3 kwietnia 2020 godz. 9.00

Termin potwierdzenia woli zapisu:
od 3 kwietnia 2020 r. od godz. 9.00 do 8 kwietnia 2020r. do godz. 15.00

Sposób potwierdzania przez rodzica woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej (do wyboru przez rodzica). Ustaleń dokonano celem ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19.:

- mailem z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

- telefonicznie z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

Nabór do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja będzie prowadzona elektronicznie przez stronę www.jaworzno.podstawowe.vnabor.pl

Harmonogram rekrutacji

PILNE!

Proszę zapoznać się z informacją skierowaną do dyrektorów szkół przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz PSSE w Jaworznie,
więcej informacji:  http://gov.pl/koronawirus.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH!

Oddaj swój 1% podatku na  SP 6:

podatek

Szanowny Rodzicu ósmoklasisty,
Drogi ósmoklasisto!

Zachęcamy do zapoznania się z załączoną niżej prezentacją dotyczącą rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021

Prezentacja - rekrutacja w roku szkolnym 2020/2021

JADŁOSPIS  9.03 - 13.03. 2020 r.
Z przyczyn niezależnych od szkoły jadłospis może ulec zmianie.

• Poniedziałek: Barszcz biały z ziemniakami i jajkiem, makaron z sosem truskawkowo-śmietanowym, sok pomarańczowy, chrupki kukurydziane.
  • Środa: Zupa pieczarkowa z makaronem, ziemniaki pieczone z jarzynami i kiełbaską, sok jabłkowy, mus owocowy.
  • Czwartek: Zupa jarzynowa z tartym ciastem, ryż, pieczeń rzymska w sosie pomidorowym, sałatka szwedzka, kompot wieloowocowy, sok vitamini.
  • Piątek: Zupa barszcz czerwony z łazanką, ziemniaki, paluszki rybne, surówka z jabłka i marchewki, sok multiwitamina.