Człowiek - jest to rzecz święta, której  nikomu krzywdzić nie wolno.

Wyjąwszy krzywdy bliźniego, wolno każdemu czynić, co chce."

Stefan Żeromski

AKTUALNOŚCI:

Zapraszamy ósmoklasistów i uczniów klas gimnazjalnych na TARGI PRACY I EDUKACJI:

25 kwietnia 2019 r. Hala MCKiS na Osiedlu Stałym (koło basenu) w godz. 8.30 - 16.00

WAŻNE!!

Jaworzno, 23 kwietnia 2019 r.

K O M U N I K A

SZANOWNI PAŃSTWO RODZICE

Informuję, że akcja protestacyjna nauczycieli w szkole na chwilę obecną nie została odwołana. Dyrektor nie ma zatem możliwości zorganizowania zajęć zgodnie z planem lekcyjnym przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom.

Świetlica szkolna funkcjonuje w niezmienionym trybie dla uczniów, którym rodzice nie mają możliwości zapewnić opieki.

W razie konieczności zapewnienia dzieciom posiłku od dnia 25 kwietnia  proszę  o zgłoszenie dziecka do posiłku w dniu 24 kwietnia do godziny 12.00.

O zmianie sytuacji poinformujemy Państwa niezwłocznie.

Numery telefonów: 32 762 92 75

UWAGA RODZICE klas III i VI szkoły podstawowej

BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW KLAS III GIMNAZJUM i KLAS VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

JADŁOSPIS ( 1.04 - 5.04.2019 r.)

• PONIEDZIAŁEK:  Zupa grochowa z kiełbasą, ryż z sosem śmietanowo -truskawkowym, sok jabłkowy, herbatniki.
  • WTOREK: Zupa krem dyniowy ze słonecznikiem, ziemniaki, kotlet drobiowy panierowany, buraczki z jabłkiem, kompot wieloowocowy.
  • ŚRODA: Zupa pieczarkowa z ziemniakami. spaghetti bolognese, woda truskawkowa.
  • CZWARTEK: Zupa grysikowa na rosole, pierogi z mięsem i kapustą, kompot wieloowocowy, owoc.

PROJEKT GIMNAZJALNY!!!

Uczniowie klas drugich cały czas realizują projekt gimnazjalny, który w tym roku jest projektem o charakterze bardzo praktycznym. Zmiany wzdłuż budynku szkoły, gdzie gimnazjaliści „tworzą” swoją grządkę powoli, powoli stają się widoczne. Zapraszamy na stronę projektu, gdzie znajdziecie więcej informacji o projekcie i o pracach, które powstały w czasie jego realizacji. Prosimy o lajkowanie strony, udostępnianie i zapraszanie znajomych do polubienia strony projektu :)