Człowiek - jest to rzecz święta, której  nikomu krzywdzić nie wolno.

Wyjąwszy krzywdy bliźniego, wolno każdemu czynić, co chce."

Stefan Żeromski

WAŻNE

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi projektu ""JAK? - Jaworznicka Akademia Kreatywności":

Dokumenty:

WAŻNE

Informacje dotyczące opieki zdrowotnej w szkole:

WAŻNE
INFORMACJA NA TEMAT POTENCJALNYCH ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW
Materiał opracowany przez Główny Inspektorat Sanitarny przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej

WAŻNE
Została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

JADŁOSPIS  18.11 - 22.11.2019 r.
Z przyczyn niezależnych od szkoły jadłospis może ulec zmianie.

• Poniedziałek: Zupa krupnik zabielany, makaron z sosem węgierskim, sok jabłkowy, mleczna kanapka.
  • Wtorek: Zupa krem dyniowy ze słonecznikiem, ziemniaki, kotlet drobiowy mielony, buraczki, kompot wieloowocowy, wafle ryżowe.
  • Środa: Zupa kapuśniak z ziemniakami i kiełbaską, racuchy z cukrem pudrem, sok multiwitamina, soczek Vitaminka.
  • Czwartek: Zupa rosół z makaronem, ryż, polędwiczki w sosie własnym, surówka z kapusty pekińskiej z brzoskwinią, kompot wieloowocowy, owoc.
  • Piątek: Zupa ogórkowa z ryżem, ziemniaki, paluszki rybne, surówka z marchewki i jabłka, sok pomarańczowy, ciastko zbożowe.