Siłowe zmagania

30 maja 2019

Dnia 30.05.2019 roku w ramach akcji „Trzymaj Formę” przeprowadzony został szkolny turniej „SIŁOWE ZMAGANIA”.

W zawodach wzięli udział uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej oraz klas 3 gimnazjum. Rywalizacja odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy startowali w czterech konkurencjach wieloboju siłowego: wyciskanie sztangi leżąc, zginanie przedramion ze sztangą, przysiady z hantlami oraz wznosy na poręczach. Wszyscy startujący uczniowie zacięcie rywalizowali ze sobą w myśl zasad „Fair Play”.  Po niezwykle wyrównanej walce wyłonieni zostali najsilniejsi i najbardziej wytrzymali siłacze.

Wyniki turnieju:

Dziewczyny:

1. Aleksandra Masternak z klasy 3B
  2. Zuzanna Radko z klasy 8A
  3. Wiktoria Jasińska z klasy 3B
  4. Oliwia Galos z klasy 8B

Chłopcy:

1. Kamil Rak z klasy 3C
  2. Adrian Żmuda z klasy 3B
  3. Igor Szyjka z klasy 8B
  4. Jakub Sobieski z klasy 8A

Zawody przebiegły w miłej i koleżeńskiej atmosferze, będąc okazją dla wszystkich do aktywnego wypoczynku oraz sprawdzenia swoich umiejętności.

siłowe zmagania